Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 10:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 12 listopada 2018, 17:36 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
No to w końcu chciałem dać ogłoszenie o sprzedaży mojej Turgo. Zgodnie z zaleceniem przeczytałem Regulamin umieszczania ogłoszeń i tu klops, regulamin z czasu dawno minionej epoki. Pod groźbą usunięcia mojego ogłoszenia mam podać swoje imię i nazwisko i najlepiej w kontakcie nr telefonu, mail i gdzie mieszkam. Normalnie bym zaryzykował bo inni dają ogłoszenia bez podania tych danych i jakoś jest ale ja 10 lat temu wytknąłem Administratorowi, że opieprzył uczestnika o nazwie Młyn Wodny bo nie podał swoich danych i adresu papierowego. Niedawno to na forum przypomniałem to teraz się boję bo formalnie biorąc Regulamin jest i nie miał bym nic do gadania. Mniejsza o zdrowy rozsądek i jakieś tam RODO. Co z tego, że jak ktoś zainteresowany to może spytać na PW, chcesz coś ogłosić to podaj publicznie swoje dane osobowe.

Przechodząc do rzeczy to sugeruję aby spojrzeć w Regulaminie czy przypadkiem czas i zwyczaje się nie zmieniły i zwykła informacja/dopytanie na PW nie wystarczy. Regulamin jest z roku 2004.

I tak ogólnie to należy być wdzięcznym Administratorowi, że nie zmusza nas jak wszyscy inni do jakichś tam deklaracji o plikach ciasteczkami nazywanych. Dziękuje i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 12 grudnia 2018, 07:42 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2004, 01:00
Posty: 661
Lokalizacja: kaszuby
Cześć!
Widzę że sobie jednak poradziłeś :mrgreen:

Rodo nie rodo, kto nie chce nie podaje, bardziej chodziło wtedy o to że ludzie zapominali zostawić kontakt do siebie i ogłoszenia były bez możliwości kontaktu dla osób z poza forum.

Pozdrawiam!

_________________
Nigdy nie myśl że ktoś inny jest głupszy od Ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL