Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 11:58

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 czerwca 2005, 01:10 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 259
Lokalizacja: dom: O-ca, MEW: brak :(
Jezu słodki!
Piomika, ja sobie drę łacha z akcji Vodnikowych, a Ty zaraz, że do tyłka itd.
Z tyłków interesuje mnie tylko i wyłącznie pupa mojej Pani. Bo fajna jest i tyle! :wink:

Wkurzał mnie Vodnik i jego chore wejścia, ataki i udowadnianie wszystkim wszystkiego. Mam cichą nadzieję, że jednak da spokój i dalej pozwoli nam na odprężenie się, pomarzenie, pogadanie o d... Maryni itd.
Ja tam tak traktuję to forum, od zawsze o tym mówię i nie próbuję ogłaszać prawd objawionych.
Nigdy nie atakowałem, nie broniłem, piszę, bo mam chęć się wypowiedzieć, zająć stanowisko. Własne. A każdy ma prawo się zgodzić albo nie.
Szkoda tylko, że po całym dniu walki z wiatrakami na innych frontach, zaglądasz na forum, a tu dalej "ja mądrzejszy, tamten głupszy", a co gorzej czasem zadrza się "ja mądzejszy, ty głupszy".
Ok. Tylko po co????
Wrzućmy na luz.
szczerze pozdrawiam!
Ł.

P.S. Żeby wszystko było jasne: spójrz na temat mojego poprzedniego postu - tego, który jest po poście P. Vodnika,że niestety :wink: nas opuszcza...
Aha : do Ciebie, ani nikogo personalnie nie mam nic, bo nie o to na forum chodzi
cześć, do miłego zobaczenia!
Ł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 czerwca 2005, 02:12 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
:wink:
Nie chce mi się już analizować ; co kto ma na myśli, coś pisząc :wink:
Natomiast z wyluzowaniem to masz zdecydowaną rację!
Z jeszcze jednym nie wypada mi się niezgodzić z Tobą Łukaszen; ze tyłek Twojej Pani jest fajny! :wink: (mam nadzieję ze własciwie to odbierasz- z dystansem)

[quote:fb308e8cf9]Z tyłków interesuje mnie tylko i wyłącznie pupa mojej Pani[/quote:fb308e8cf9]
Lukaszen - obaj wiemy z autopsji ,że to .......nieprawda :D

poprawiłem tylko błąd ortograficzny w wyrazie - odbierasz :oops:


Ostatnio edytowano czwartek, 23 czerwca 2005, 23:36 przez piomika, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 22 czerwca 2005, 22:02 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 259
Lokalizacja: dom: O-ca, MEW: brak :(
Wersja dla prasy: tylko i wyłącnie mojej Pani!!!!!

A tak po prawdzie: zgadza się :oops:

pozdrawiam!!!
:mrgreen:
Ł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 21:44 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 01:00
Posty: 24
Proszę Admina o skasowanie wszystkich zapisów vodnika, na wszystkich postach.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 22:28 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
[b:b51a434e97] A ja protestuję!!!![/b:b51a434e97]
Fajnie się z kol. Vodnikiem ostatnio rozmawiało na forum i co najważniejsze [b:b51a434e97] do rzeczy[/b:b51a434e97].
Więc..... nie ma się chyba czego wstydzć.

Może tytuł tematu jest nieaktualny - nie wiem -ale byłby to precedens gdyby Admin skasował jakieś prawidłowo napisane posty.....

Przypadkowo (ze 3dni temu) dowiedziałem się kim jesteś.Pełne zaskoczenie. Znamy się od lat. Z Twoim bratem obaliliśmy swego czasu butelkę.....[b:b51a434e97]koniaku[/b:b51a434e97].Gdybym wiedział ,że Ty to Ty - to bym se swoje posty odpuścił . Ale stalo się . Trudno.
Na zjeżdzie nie napiszę na tablicy "szukam kontaktu z Vodnikiem". Tylko podejdę i spytam : "Cześć co u Ciebie słychać" i może tym razem będziesz miał troche więcej czasu na rozmowę i pogawędkę ...niż ostatnio na zjeździe.

Pozdrawiam .Piomika


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:26 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 7 lipca 2004, 01:00
Posty: 107
TIIIIIIIIIIIA piomika i stało się :lol: czy ty sądzisz iż tu są tylko pasionacj,sympatycy,zakręceni i maluczcy - a ty guru! Ludziska pochowali się za nazwami userów,delikatnie próbują skierować (dzieląc się swoją wiedzą i czasem -wiadomo czas i INFORMACJA to pieniądz), jak by nie patrzeć na właściwe tory a tu zje...ba. Wkur...wiłeś vodnika!! Dla co niektórych urwie się źródełko wiedzy z pierwszej ręki!!! Szanuj siebie i innych.


P.S. A od siebie dodam, że kopalnie urachamiają instalacje wytwórcze na metanie , elektr. węglowe współspalanie śmieci etc.. Otwórzcie oczy bo za jakiś czas banki zajmą wasze elektrownie i już nie popiszecie na forum.


Ostatnio edytowano czwartek, 21 lipca 2005, 23:41 przez suse, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:29 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 01:00
Posty: 24
Witam!
Świat jest mały, a farbę puścił mpoplaw. Nie miałem czasu na zjazdach, ale to się zmieni, od tego będę już na emeryturze. Co miałem zrobić, to zrobiłem, może nie wszystko do końca, ale w miarę możliwości. Myślę,że nie tylko dla siebie, ale też dla środowiska. Chyba jednak w pierwszej kolejności dla siebie.(Wychodzi taki mały egoista?)
Z Twojego Piomika postu wynika, że kopiesz jak nie znasz, a winnym razie to co? Liżesz?Czy milczysz?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2005, 23:54 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 7 lipca 2004, 01:00
Posty: 107
Domyslam się kim jest vodnik i dziękuję mu iż ciągnac wóz pod siebie(jak to czynią wszyscy,bez wyjątku) nie smagał batem, gdy się uwiesiłem dyszla 8) . Full kasiory zaoszczędzilem !!! Również z małżonką przesiadłem się na wino ;) dzięki Vodnik !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 03:14 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
[quote:640074173d="suse"]TIIIIIIIIIIIA piomika i stało się :lol: czy ty sądzisz iż tu są tylko pasionacj,sympatycy,zakręceni i maluczcy - a ty guru Wkur...wiłeś vodnika!! Dla co niektórych urwie się źródełko wiedzy z pierwszej ręki!!! Szanuj siebie i innych..[/quote:640074173d]

Od pewnego czasu nie chcę wchodzić w polemiki typu " jak ty mi dowalisz to ja teraz tobie" - ale wyraźnie wywołujesz mnie do tablicy [b:640074173d]Suse[/b:640074173d], choć powodow do narzekań z mojej strony chyba nie masz!

Pokaż mi to zródło informacji i co ciekawego dowiedzieli się forumowicze z postów Vodnika czy nawet Twoich. Ostatnio zabłysnąłeś informacją o składaniu wniosków .Zgoda .Ale wcześniej obiecywałeś podzielić się informacjami o nowy wynalazku , wirniku dla Narka. Podzieliłeś się?Schowałeś informacje dla siebie pod pozorem braku współpracy ze strony Admina.Skrytykowałem Cię może za to? Opiepszyłem na forum? Nie!!!
Uznałem ,że skoro nie chcesz się dzielić informacją to Twoja prywatna sprawa .A Ty mi tu piszesz szanuj ludzi i siebie.! [b:640074173d]A Ty szanujesz.Zadaj sobie raczej to pytanie.[/b:640074173d]

A co do Twojej sugesti ,że " urwie się żródło wiedzy z pierwszej ręki" to chyba zapomniałeś z Vodnikiem dlaczego wdałem się z Nim w polemikę?
Zapomnieliście ,że pierwszym postem Vodnika był post pt"Dupa".
Że, owszem "objechałem" go - ale też próbowałem mu pomóc w rozpropagowaniu informacji ,że chce sprzedać tą swoją elektrownię. I to zdaje się po moich kolejnych postach Vodnik coś sensownego wkońcu napisał.Nieprawdaż? I to ja wysłałem czytelny sygnał ,że p Vodnik może mieć "inną twarz" niż tą ,którą zaprezentował w poscie "Dupa". Musiałem to robić? Zrobił to ktoś przede mną? Może Ty Suse? Nie miałeś czasu ...bo budujesz kolejne MEWki ! .Rozumiem.
Gdyby ten wredny i wsadzający wszędzie nos - Piomika-nie wsadził go - to jaka by pozostała po Vodniku opinia na tym forum?

Piszesz...o jakimś guru. Ale to zdaje się Ty straszysz ludzi z charakterystyczną wyższością (a wręcz pogardą) bankami ,które zabiorą im elektrownie a p Vodnik- na kolejny raz wyciągniętą dłonią do zgody- ma tylko jedno do powiedzenia :![b:640074173d] Czy będę milczał czy lizał! [/b:640074173d]/ pewnie jeszcze słynną d....ę/
[b:640074173d]Otórz nie mili Panowie- nie będę robił ani pierwszego ,ani drugiego.[/b:640074173d]

Pozdrawiam.Piomika


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 08:50 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 24 lutego 2005, 01:00
Posty: 405
[quote:650e2820c4="vodnik"] a farbę puścił mpoplaw. [/quote:650e2820c4]

:?: :?: :?:

co wy mnie wplątujecie w wasze sprawy, urażony się czuje.

BTW 21 czerwca to jeszcze nie wiedziałem że rozmawiam z samym prezesem, ale skoro mnie wplątaliście to od razu powiem że ja swojego nazwiska się nie wstydzę, dla tych co jeszcze nie kojarzą to tu jest link do zdjęcia Vodnika.

http://www.trmew.pl/index.php?strona=personalia&dzial=1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: nie na temat
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 09:04 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
Panowie, przecież faktycznie wszyscy się znamy od lat, każdy ma jakieś problemy, stąd trochę niepotrzebnie nerwowo- pax vobiscum.
Pozdrawiam wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 09:15 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
Nie no to już lekkie przegięcie - Czym innym jest domyślanie się czyjichś danych a czym innym [b:6d113fff50]ich ujawnienie!!![/b:6d113fff50]
W tej sytuacj możesz Vodniku sam pokasować swoje posty.Przy każdym Twoim poście jest napis[b:6d113fff50] CYTUJ[/b:6d113fff50] i [b:6d113fff50]ZMIEŃ[/b:6d113fff50].Jeśli wejdziesz w [b:6d113fff50]zmień[/b:6d113fff50] to " wchodzisz" ponownie w swojego posta i używająć na swojej klawiaturze[b:6d113fff50] brackspace [/b:6d113fff50]możesz go usunąć sam.Po usunięciu tekstu piszesz np [b:6d113fff50]post skasowany[/b:6d113fff50] i klikasz w [b:6d113fff50]wyślij[/b:6d113fff50] i po temacie.

Ja pokasuję wtedy swoje posty ,które były odpowidzią na Twoje.

Pozdrawiam.Piomika

P.S. a swoją drogą to jeszcze młodo wyglądają Ci [b:6d113fff50]emeryci[/b:6d113fff50] z TR MEW i to mnie trochę zmyliło / te informacje : "stary już jestem" i [b:6d113fff50]idę na emeryturę[/b:6d113fff50] /
....Chyba się nawet z tego powodu zapiszę do TR MEW.... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 10:55 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 01:00
Posty: 24
Amen Piomika! i ciszej nad moją trumną. Cieszę się, że znalazłeś powód do wstąpienia do Towarzystwa (źródła wody żywej?), myślę, że znajdziesz też inne, ważniejsze.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL