Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 26 czerwca 2011, 16:42 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 01:00
Posty: 126
Zapraszam do współpracy z moim Partnerem.

Polecam nowy serwis www.mewkoncept.pl na którym można zapoznać się z ofertą firmy która wstanie jest dostarczyć turbiny wodne Archimedesa jak i jest wstanie prowadzić prace administracyjne w temacie MEW.


Polecam
M.Z

_________________
Informujemy o przyznanej dotacji przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 w ramach POIG 1.4 "Dotacja na innowacje" dla projektu "Przebadanie modelowe wirników ze śrubą Archimedesa w celu wytworzenia innowacyjnych turbin wodnych"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 26 lipca 2011, 21:43 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 16 stycznia 2011, 18:48
Posty: 6
Lokalizacja: Hranice na Morave
Dzień dobry Panie Ziemak
Na Pana stronie internetowej jest turbina ślimakowa firmy GESS-CZ, s.r.o. która Pan sfotografował w mojej fabryce. Jest to zdjęcie ze ślimakiem w którym stoi Pana tata. Dziękuję za pokazanie ale proszę natychmiast usunąć zdjęcie z Pana strony internetowej.

Tomáš Novosad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 06:50 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 01:00
Posty: 126
Panie Tomas.
Z szacunkiem do Pana ale proszę o zachowanie się jak właściciel porządnej firmy. Gwarantuję Panu że się Pan myli.

Jak Pan pewnie wie prowadzimy badania naukowe z zakresu turbin archimedesa w ramach POIG 1.4 "Przebadanie modelowe wirników ze śrubą Archimedesa w celu wytworzenia innowacyjnych turbin wodnych."
Idziemy kompletnie innym torem jak Pańska firma.

Nie długo zapewne zobaczy Pan nasze pierwsze pracujące elektrownie na naszych wirnikach Archimedesa.

Jako konkurencja spotkamy się na najbliższych targach wówczas możemy porozmawiać jak na dorosłych ludzi przystało a nie na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 13:48 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 16 stycznia 2011, 18:48
Posty: 6
Lokalizacja: Hranice na Morave
Dzień dobry Panie Ziemak
Nadużył Pan mojego zaufania gdy był Pan gościem w mojej fabryce w Czechach. Ponawiam prośbę.

Tomáš Novosad
Director of export and hydrodynamic screw turbines


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 13:54 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 19 maja 2007, 01:00
Posty: 105
brawo niech powstanie jak najwięcej firm produkujące archimedesa w Polsce moim zdaniem ta turbina otwiera szczególnie przy polskich parametrach rzecznych nowe perspektywy ,w tej chwili jeżeli miałbym instalować turbinę to na pewno archimedes. Myślę że jeżeli zejdą z abstrakcyjnej ceny niemieckich turbin . gdyż technologia produkcji turbin jest nie porównanie prostsza od Kaplana możliwość masowej produkcji większa , a jakość będzie porównywalna do niemieckich to wasze firmy i wszystkie inne zarobią sporo i nowych elektrowni przybędzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL