Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 14:12

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 3 maja 2008, 17:03 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 września 2004, 01:00
Posty: 442
Lokalizacja: Dolnosląskie
żółw-Franek zdjęcia bardzo ładne ale czy uważasz ,że po wybudowaniu elektrowni nagle znikną ludzie z deptaka , że boisko zostanie zaorane i w ogóle Konopnica zniknie. To nie jest elektrownia ze zbiornikiem retencyjnym , nie zostanie kilka wiosek zalanych, tylko do krajobrazu dojdzie element w postaci elektrowni . A jeżeli obawiacie się bałaganu wokół elektrowni i że to w ogóle będzie odstraszać, to na to też są sposoby aby inwestora zdyscyplinować i nakazać mu zaprowadzenie ładu i porządku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 7 maja 2008, 10:56 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): środa, 7 maja 2008, 01:00
Posty: 1
Dziś znów pojawił się sprzęt. Kierowcy twierdzili, że nie wiedzieli o sytuacji (protesty, wstrzymanie budowy itp). Dodatkowo Ryśku, tym śmiesznym malunkiem na znaku chciałeś wyrazić, że nie wolno mieszkańcom wchodzić na pasaż, bo kulka w łeb, tak? Ciebie na prawdę trzeba zacząć sie bać. A może chcesz adres do psychiatry, co?
Obrazek
Obrazek
http://patrz.pl/zdjecia/za-wstep-grozi-kulka
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/stj-bo-kulk-a-w-eb


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 7 maja 2008, 15:40 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
Cezar, nie mam ochoty z wami pisać i ciągle prowokujecie do rozmowy więc wyjaśniam.
Jak kólka włeb, za co i dlaczego, ty psychol, że do ludzi myślisz strzelać, mi to przez myśl nie przeszło. Czy ja gdzieś napisałem lub groziłem komuś kólką w łeb. Przykro mi jest, że nie rozumiecie co buduję i za wasze błędne rozumowanie ja mam strzelać. Tyś naprawdę głupi.
Wkurwiłeś mnie mocno tym stwierdzeniem, nie Jestem dziadem i z chłopstwa nie pochodzę, żeby jak wy strzelać w Katyniu do ludzi w łeb.
Sprawdż lepiel w rodzinie czy u mojego pradziadka na Dębinie twoi przodkowie nie robili i ewentualnie jako kto parobek sługa pastuch .
Znak ładny, super piękny i tak nielegalny więc co się przejmujesz będzie usunięty
Nowa ekipa przyjechała zobaczyła protest, policje i się wystraszyli pojechali .
Cezar kontrola nasłana z GUNB nie wstrzymała budowy, wasza Policja straszy wykonawców i oni uciekają, kiedyś przyjedzie taki co zrozumi prawo i zostanie mi się nie spieszy, poczekam poszukam następnego .
Mam 2 lata czasu na zaczęcie ponowne budowy będzie zima mrozek .
Drogi Cezar przykro, że prawa nie znasz i to co piszę nie dociera proponuję przywiozę swojego prawnika , projektanta zróbcie zebranie i wam wyjaśni prawo kto ma racje. Dajcie poważne argumenty, co się nie podoba postaram się zmienić projekt i dostosować do was .
Zastrzegam, że możliwość przeniesienia budowli aktualnie odpada cieszyłbym się bardzo, jakby nadesłana kontrola cofnęła pozwolenia wtedy chętnie bym przeniósł inwestycję nie za swoje pieniądze bo dlaczego ja mam płacić za czyjeś błędy złej lokalizacji .
Miałem wielką nadzieje, że pozwolenia zostaną cofnięte ale tak jeszcze się nie stało pomimo obustronnego niezadowolenia.


Ostatnio edytowano środa, 7 maja 2008, 16:06 przez Rysiekkkk, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 7 maja 2008, 15:42 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): piątek, 2 maja 2008, 01:00
Posty: 8
Lokalizacja: Łódź
Nie uważam e-11, że ta elektrownia mogłaby wywołać armagedon w Konopnicy. Ale uroku raczej też nie doda. Zdjęcia dodałem by inni nie byli wprowadzani w błąd, co do charakteru wsi i lokalizacji jazu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 16 maja 2008, 22:37 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
Korzystając z dobrodziejstwa forum i powszechnego używania
Zwracam się do mieszkańców Konopnicy dlaczego mi grozicie spaleniem, biciem .Proszę zanim coś głupiego zrobicie zastanówcie się 10 razy .
Kiedyś za 1 szkodę robili 10 .I nie tylko wy potraficie palić ,bić ,niszczyć .

Miejcie pretensje do władzy która mi pozwoliła budować tam róbcie szkody
dlaczego nie jedziecie straszyć wojewody ?sędziego sądu administracyjnego ze pozwolili budować .? Za wysokie progi ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 18 maja 2008, 20:42 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): wtorek, 22 kwietnia 2008, 01:00
Posty: 4
hehe dobre wreszcie coś sie zacznie tu dziać :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: poniedziałek, 19 maja 2008, 20:45 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): środa, 30 kwietnia 2008, 01:00
Posty: 8
Lokalizacja: Konopnica
Rysiekkkk napisał(a):
Korzystając z dobrodziejstwa forum i powszechnego używania
Zwracam się do mieszkańców Konopnicy dlaczego mi grozicie spaleniem, biciem .Proszę zanim coś głupiego zrobicie zastanówcie się 10 razy .
Kiedyś za 1 szkodę robili 10 .I nie tylko wy potraficie palić ,bić ,niszczyć .

Miejcie pretensje do władzy która mi pozwoliła budować tam róbcie szkody
dlaczego nie jedziecie straszyć wojewody ?sędziego sądu administracyjnego ze pozwolili budować .? Za wysokie progi ??

to nie sprzedałeś jednak?
btw. Dla mnie możesz stawiać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 20 maja 2008, 22:15 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
Nie doszło do porozumienia sprzedania i lepiej w końcu to Polska


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 27 lipca 2008, 21:50 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 27 lipca 2008, 01:00
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
Rysiek, trzymam za Ciebie kciuki. Oby się Tobie udało.

8)

Ja wiem, że dzięki takim inwestycjom miejscowość może tylko zyskać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 27 lipca 2008, 22:38 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 27 lipca 2008, 01:00
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
http://www.energazew.pl/film.php

Pzesyłam ciekawy link do filmu, gdzie jest krótki epizod o "ścieszkach spacerowych" i nie tylko ale również o obiekcie w mieście.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: poniedziałek, 28 lipca 2008, 20:54 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
budowa jeszcze trwa


Załączniki:
100_9931.jpg
100_9931.jpg [ 58.45 KiB | Przeglądane 8703 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: poniedziałek, 29 września 2008, 09:41 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
A TU NA TYM ZDIĘCIU BLOKADA JEDYNEJ DROGI DOJAZDOWEJ DO LEGALNEJ BUDOWY .BLOKADA JEST I NIKT JEJ NIE USUWA POMIMO ZAWIADOMIENIA O PRZESTĘPSTWIE .
BLOKADE ZROBIŁ URZĄD GMINY KONOPNICA KTÓRY NIE RADZI SOBIE ADMINISTRACYJNIE Z WSTRZYMANIEM BUDOWY .

TAK DZIAŁAJĄ NASZE URZĘDY Nowy Leper w Konopnicy
POPROSTU ICH ROZRYWA ZE POMIMO SPRZECIWÓW BUDUJĘ A JAK SKOŃCZĘ TO WYBUCHNĄ I ZDECHNĄ A ŻAŁOŚCI GMINNI URZĘDNICY


Załączniki:
blokada.jpg [47.24 KiB]
Pobrane 6094 razy


Ostatnio edytowano środa, 1 października 2008, 19:41 przez Rysiekkkk, łącznie edytowano 1 raz
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 30 września 2008, 06:06 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
Usuwanie barykady po 5 dniach .Jak na wojnie


Załączniki:
usuwanie barykady.jpg [44.85 KiB]
Pobrane 6044 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 30 września 2008, 06:32 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 765
To jest ten slynny deptak ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 30 września 2008, 08:16 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
Tak to ten słynny na Polskę deptak lub alejka spacerowa
specjalnie wykonana żeby ograniczyć wjazd na budowę.

Wszystko na razie jest ok budowa trawa blokady są ale najbardziej zabawne czego się spodziewam to ze :
Wójt planuje na terenie gminy ogłosić ze te ławki w tle na deptaku to kurwy a ma tak wielką silę przekonywania i wmawiania głupot o MEW ze aż się cieszę jak zaczną je jebać największe głupki się zajebią i będzie mniej protestujących .Spotykam tez na terenie tej gminy normalny ludzi których jest większośc .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 30 września 2008, 20:39 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): wtorek, 30 września 2008, 01:00
Posty: 1
MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT JEST TAKIE; WIęKSZOSC MIESZKANCOW NASZEJ WSI TO JEST CIEMNOGRóD! NIC TU NIE MA ANI POżąDNEJ PLAżY ANI POżąDNEGO OSRODKA WYPOCZYNKOWEGO ! NIE MA JEDNEGO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO, POLA NAMIOTOWEGO Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA- :evil: NIE MA NIC !!!!!!!!!!! I NAWE SKORO JEST KTOS KTO CHCE COS CIEKAWEGO ZROBIC TO WIECZNIE KłADZIE MU SIE KłODY POD NOGI! I TO JEST WIES OTWARTA NA INWESTYCJE??????? CIEKAWE STWIERDZENIE MOZE! GMINA FAIR PLAY_ ZKTOREJ STRONY?TO PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE - ONI WSZYSCY TEMU MIELCZARKOWI DO PIęT NIE DORASTAJą! I TAK ZOSTANIE !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 1 października 2008, 16:36 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): środa, 1 października 2008, 01:00
Posty: 1
Lokalizacja: czestochowa
Cofnięto pozwolenia na budowę MEW, ale co tam...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 1 października 2008, 18:30 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 4 marca 2007, 01:00
Posty: 128
Lokalizacja: czestochowa
A SKĄD TY TO WIESZ I DLACZEGO PODSZYWASZ SIĘ POD MOJE DANE

ROZRYWA CIEBIE ZŁOŚC ,ZAWIŚĆ , JESTEŚ GŁUPI BO NORMALNY NIE MA ZAWIŚCI TYLKO BUDUJE JAK CHCE MIEĆ COŚ TAKIEGO


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 2 listopada 2008, 16:24 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 01:00
Posty: 4
Rysiekkkk napisał(a):
A SKĄD TY TO WIESZ I DLACZEGO PODSZYWASZ SIĘ POD MOJE DANE

ROZRYWA CIEBIE ZŁOŚC ,ZAWIŚĆ , JESTEŚ GŁUPI BO NORMALNY NIE MA ZAWIŚCI TYLKO BUDUJE JAK CHCE MIEĆ COŚ TAKIEGO
Czytając to co wypisuje Rysiekkkk odnoszę wrażenie, że jest to osoba niezrównoważona psychicznie. Zamiast wypisywać ciągle te same brednie i pomówienia w stosunku do innych osób, które nie zgadzają się z jego poglądami, powinien się leczyć. Gdybym to ja był wójtem, którego Rysiekkkkk obraża i zniesławia, a nawet kieruje pod jego adresem groźby, to wytoczył bym mu proces cywilny. Ma on szczęście, że trafił na osobę, która uznała, że z takim osobnikiem ja Rysiekkkkk nie warto chodzić do sądu. Ostanie jego zdanie : Cofnięto pozwolenie na budowę MEW, ale co tam..., najlepiej świadczy o osobowości tego Pana Mielczarka. Miej odwagę występować pod własnym nazwiskiem, bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 2 listopada 2008, 18:20 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
jamikow napisał(a):
Rysiekkkk napisał(a):
A SKĄD TY TO WIESZ I DLACZEGO PODSZYWASZ SIĘ POD MOJE DANE

ROZRYWA CIEBIE ZŁOŚC ,ZAWIŚĆ , JESTEŚ GŁUPI BO NORMALNY NIE MA ZAWIŚCI TYLKO BUDUJE JAK CHCE MIEĆ COŚ TAKIEGO
Czytając to co wypisuje Rysiekkkk odnoszę wrażenie, że jest to osoba niezrównoważona psychicznie. Zamiast wypisywać ciągle te same brednie i pomówienia w stosunku do innych osób, które nie zgadzają się z jego poglądami, powinien się leczyć. Gdybym to ja był wójtem, którego Rysiekkkkk obraża i zniesławia, a nawet kieruje pod jego adresem groźby, to wytoczył bym mu proces cywilny. Ma on szczęście, że trafił na osobę, która uznała, że z takim osobnikiem ja Rysiekkkkk nie warto chodzić do sądu. Ostanie jego zdanie : Cofnięto pozwolenie na budowę MEW, ale co tam..., najlepiej świadczy o osobowości tego Pana Mielczarka. Miej odwagę występować pod własnym nazwiskiem, bo i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Pospolitym chamem jesteś panie (ukrywający sie pod nickiem )Jamikow!
Pamietaj ,że jako urzedas żyjesz tylko dzięki takim Ryśkom , którzy produkują , tworzą , pomnażają.
Spróbuj sam coś wyprodukować , stworzyć , pomnożyć i wówczas jak spotkasz na swojej drodze takiego chama jak Ty lub Twój wójt , który "bezinteresownie " bedzie Cie chciał "puścić z torbami" - to zbaczymy jak Ty się zachowasz w takiej sytuacji.
Przecież , gdyby Rysiek wziął kredyt na swoją inwestycję- to leży.
A co on chciał wam spalarnię , wysypisko śmieci czy burdel pod oknami postawić ,że się na Niego tak"bezinteresownie" zawzieliście?!!!
Najlepiej to przerzucać papierki za 2000zł miesięcznie i w zawaluowany i chamski sposób wymuszać łapówkę na inwestorze (Rysku) - bo on ma !!!
Jemu się urodziło od przewracania papierków w ratuszu... :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL