Zobacz nas na FACEBOOK
Zobacz nas w GOOGLE+

wyszukaj


 

MEW CEMENTOWIANKA
Temperatura powietrza0 °C
Temperatura wody0 °C
Spad brutto336 cm
Moc oddana0 kW


Nasze elektrownie pracują aktualnie z mocą 925kW. Skutkuje to redukcją emisji dwutlenka węgla o około 7.99 ton w ciagu doby oraz 2917 ton w skali roku.


O firmie

Funkcjonujemy na rynku od 1974r., natomiast od 1988r. zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z małymi elektrowniami wodnymi począwszy od projektu i budowy elektrowni, a skończywszy na wyposażaniu w turbozespoły i automatykę. Oferujemy szeroki wybór turbin wodnych i generatorów. Systemy automatyzacji oparte są na sterownikach mikroprocesorowych stworzonych specjalnie na potrzeby MEW. Stwarzamy możliwość zdalnego monitorowania MEW poprzez sieć internetową. Modernizujemy również istniejące obiekty.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Kościerzynie na terenie województwa pomorskiego. Obecnie zatrudniamy 25 osób. Dysponujemy własnym zapleczem warsztatowym z nowoczesnym parkiem maszynowym wyposażonym m.in. w cztery wieloosiowe obrabiarki cyfrowe i tokarnię karuzelową, gdzie produkujemy turbiny wodne.

Posiadane doświadczenie oraz potencjał kadrowy pozwalają nam utrzymać wysoką jakość naszych wyrobów oraz zapewnić fachową obsługę w dziedzinie doradztwa z zakresu MEW.

Obecnie w naszym posiadaniu jest pięć własnych elektrowni wodnych, które wyposażaliśmy od podstaw.

Działamy na terenie całego kraju.


Oferujemy