Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 06:22

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 13:54 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Witam!
Niniejszym wysuwam do Admina żądanie prawa przyznawania przez forumowiczów (bo widzę że Admin sam się nie chce tym zająć) ostrzeżeń lub banów dla bełtaczy piany bezsensownej. Żeby to choć poziom docinków był jakiś. Ale jest MIERNY. Pomijając świadectwo dla forum i mewiarzy, zawraca się NAM - UCZESTNIKOM FORUM czas takimi dyskusjami.
Z przykrością.
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 14:13 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 01:00
Posty: 116
Lokalizacja: Szklarska Poręba, Heidenheim an der Brenz
Max1 napisał(a):
Witam!
Niniejszym wysuwam do Admina żądanie prawa przyznawania przez forumowiczów (bo widzę że Admin sam się nie chce tym zająć) ostrzeżeń lub banów dla bełtaczy piany bezsensownej. Żeby to choć poziom docinków był jakiś. Ale jest MIERNY. Pomijając świadectwo dla forum i mewiarzy, zawraca się NAM - UCZESTNIKOM FORUM czas takimi dyskusjami.
Z przykrością.
Maciek


Popieram!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 14:26 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2004, 01:00
Posty: 661
Lokalizacja: kaszuby
Czy widzicie taki czerwony wykrzyknik obok postów? Proszę używać - raportowane posty będą przenoszone do kosza. Obawiam się że z systemu ostrzeżeń też będę musiał korzystać. Odpoczynek od pisania zrobi chyba niektórym dobrze.

_________________
Nigdy nie myśl że ktoś inny jest głupszy od Ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 14:43 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Nie ma sensu wywalanie postów. Należy zawieszać lub trwale usuwać autorów... Mają już tyle lat, że jak do tej pory się nie wychowali to już się nie wychowają...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 17:34 
Offline
maniak elektrowniarz
maniak elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 01:00
Posty: 1114
Zabrzmiało wodzowsko i optymistycznie. Niniejszym zgłaszam kandydaturę Maxa1 na sędziego komisarza z uprawnieniami do banowania uczestników forum. Wg. mnie należy najpierw zbanować większość uczestników forum za dotychczasową aktywność (nie raz bywało, że niemerytoryczną), a zaraz potem utworzyć TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji), które przejmie funkcje sędziego komisarza i będzie mogło zbanować każdego, kto w ich ocenie jest upierdliwcem. TWA może być ciałem jednoosobowym np. w osobie byłego sędziego komisarza, który może w oparciu o własne kryteria, nie znane innym uczestnikom forum, zbanować każdego za potencjalnie przyszłe wpisy w oparciu o historyczną wiedzę o uczestniku forum. IPN, oj pomyłka, oczywiście chodzi o TWA, jako ciało niezależne nie będzie podlegało żadnej kontroli.
Mój optymizm wynika stąd, że może uda mi się znaleźć w składzie TWA, i będę mógł zbanować każdego kto uważa inaczej jak ja, i to bez uzasadnienia :wink:

Pozdrawiam Szam

P.s. Z uwagi na kabaretowy (wg mnie) charakter wypowiedzi, ale wg. innych np, ironiczny albo sarkastyczny, proszę kandydata na sędziego komisarza o określenie kwalifikacji popełnionej wypowiedzi.

P.s. Nie wiem dlaczego, ale teraz dopiero dostrzegłem, że z Towarzystwa wzajemnej Adoracji zrobiłem skrót TWZ zamiast TWA, już poprawiłem.


Ostatnio edytowano piątek, 8 marca 2013, 23:46 przez szam1953, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 18:24 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Nie podpuszczaj bracie :) Heeeh. Dobry dowcip z sędzią Dredem, ale nie ciągnie mnie. Mówiąc wrednie - szkoda życia na wasze prymitywne żałosne i słabe poziomem dyskusje. Na brak tolerancji, wąskie świata pojmowanie i brak jakiejkolwiek akceptacji jakiejkolwiek odmienności. One właśnie mnie sprowokowały do wywołania posta. I gdyby nie ciekawe i techniczne sprawy Saszy, Farhigha, Wodniaka, Floodera i szeregu innych wyważonych, kulturalnych i mądrych autorów, których mój mały móżdzek nie spamięta, to dawno by mnie tu nie było. Fascynujące są nawet pytania proste, dla których odpowiedzi pewnie można znaleźć gdzieś tam w necie. Ale one są. Świadczą o zainteresowaniu ludzi. Powodują że forum żyje i jest ciekawe. Wskazuje że ludzi chcą się dowiedzieć. Nieraz proste odpowiedzi na proste pytania fascynują oczywistością pokazując zupełnie inne podejście. Nieraz nawet mądrzejsze, niż nam się wydawało.
A ilu się nie zapyta, przeczytawszy Wasze zabijające nietolerancją i wiedzą świetlaną odpowiedzi, bo się wstydzi tudzież nie chce narażać na prymitywny atak, nikt nie wie...

Zasada FORUM prosta. Jeżeli jest temat to post ma się do niego odnosić. A nie wprowadzać subiektywne komentarze wobec innych uczestników dyskusji i odnosić się do ich postepowania, cech charakteru, wykształcenia, itp itd. I nie trzeba żadnego sędziego. Post na temat - zostaje. Post nie na temat - wylatuje. Post odnoszący się do innego uczestnika (patrz opis powyżej), obraźliwy, arogancki, itp. - ostrzeżenie. Trzy ostrzeżenia - wylot. Proste jak konstrukcja cepa.
Widzę że zgodnie z zasadą "uderz w stół, a nożyce się odezwą", ktoś tu poczuł się zagrożony :).

Maciek

PS. Dla mnie pojęcie kabaretu widocznie ma inny wydźwięk. Obrażanie innych nie kwalifikuje się do tego pojęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 marca 2013, 19:03 
Offline
maniak elektrowniarz
maniak elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 01:00
Posty: 1114
Max1 napisał(a):
...

Zasada FORUM prosta. Jeżeli jest temat to post ma się do niego odnosić. A nie wprowadzać subiektywne komentarze wobec innych uczestników dyskusji i odnosić się do ich postepowania, cech charakteru, wykształcenia, itp itd. I nie trzeba żadnego sędziego. Post na temat - zostaje. Post nie na temat - wylatuje. Post odnoszący się do innego uczestnika (patrz opis powyżej), obraźliwy, arogancki, itp. - ostrzeżenie. Trzy ostrzeżenia - wylot. Proste jak konstrukcja cepa.
Widzę że zgodnie z zasadą "uderz w stół, a nożyce się odezwą", ktoś tu poczuł się zagrożony :).

Maciek

PS. Dla mnie pojęcie kabaretu widocznie ma inny wydźwięk. Obrażanie innych nie kwalifikuje się do tego pojęcia.


Post, bez wątpienia był na temat, charakter jeżeli nie kabaretowy, to na pewno felietonowy - pełno takich w prasie. Pozostaje pytanie czy obraźliwy. Wg. mnie nie, jeżeli czujesz się urażony to trudno, nie było to moją intencją i dlatego mówię przepraszam. Zamiarem moim było odniesienie się do pomysłu IPN-u na forum, bo tak odczytałem to:

Max1 napisał(a):
Nie ma sensu wywalanie postów. Należy zawieszać lub trwale usuwać autorów... Mają już tyle lat, że jak do tej pory się nie wychowali to już się nie wychowają...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 02:09 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 16 grudnia 2010, 23:38
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa
Internet nie wiedzieć czemu powoduje, że ludzie nie boją się obrazić innej osoby.

Ja jestem za banowaniem.
najpierw ostrzec, a później ban. okresowy, żeby każdy miał szansę dojrzeć z własnej woli.
Za co ? Tu jest problem.
Ale to jest problem admina forum i moderatorów. To ich obowiązek i ich punkt widzenia musi decydować. A my możemy się z tym zgodzić lub nie. Po doświadczeniach ze swoją MEW jestem pewien, że potraficie wziąć za to odpowiedzialność i się pod tym podpisać
( cecha której brakuje większości naszych urzędników, tylko specjaliści od spychologii stosowanej)

Niestety sam nieraz ulegałem postom, które wg mnie obrażały kogoś.
fakt faktem, że czytając to forum napotkałem dyskusje miedzy szamem i narkiem. Wiedziałem czym to grozi.
Jestem tu praktycznie codziennie, a człowiek różne ma nastroje. I tak też się zdarzyło trafić na ten gorszy , więc myślę sobie wtedy , że dowalając komuś poprawię sobie nastrój. Niestety mi to nastroju nie poprawia. Czy komuś na tym forum takie pisanie poprawiło nastrój ? Przyznaje trzymam stronę szama, ale on czasami swoją ripostą rozbawiał mnie do łez. Wolałbym , żeby nikt nie próbował go zmieniać, a jego problem dotyczy tylko i wyłącznie narka.
Stąpam bo bardzo cienkim lodzie.
Nieraz czytałem posty narka i szama żonie i moim znajomym. Reakcja była podobna. Obie strony sobie dokładały. Nie chce nikogo oceniać.
Proszę Pana Narek, z całym szacunkiem do Pana doświadczenia. Dlaczego Pan nie chce się przyznać, że czegoś nie rozumie? Dla mnie szam jest za mądry. Mi brakuje wiedzy z wielu obszarów nauki. Jakby mi taki szam napisał post w jego stylu - taki odnoszący się do pomysłu, a nie do autora- tobym się zastanowił , przeczytał kilka książek , a nie pisał od razu odpowiedź, z której wynika, że ma Pan problem z akceptacją własnych słabości i łatwo daje się sprowokować do bezpośredniego ataku na autora posta. Każdego na tym forum , kto Panu próbuje zwrócić uwagę na ten fakt, od razu traktuje Pan w taki sam sposób. Pewnie i mi się dostanie, jednak proszę Pana o zwrócenie uwagi , że nie robię tego z celu obrażania Pana w jakikolwiek sposób. Chciałbym tylko nie bać się napisać jakiegoś posta z obawy, że Pan sobie o mnie przypomni i wyciągnie coś sprzed 2-3 lat.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Coincidence


ps. Jako , że każdy ma jakiegoś bzika, ja jakoś lubię język polski. Nie znam się na wszystkich regułach, ale mimo już 37 lat chcę nadal się ich uczyć. To co czasem tu widzę aż mnie przeraża.
Chciałem tylko napisać, że większość błędów jest od razu wyłapywana przez forum - pisząc podkreślają nam się wyrazy na czerwono dlatego , że mamy je niepoprawnie napisane. wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki na tym podkreślonym wyrazie i wybrać słowo z dostępnych na liście. Napisałem, bo chyba nie każdy rozumie jak to działa.

Pozostają kochane "nie" i "by" "bym"


nieraz, coby, naraz, zdawałoby, poza

i większość podobnych wyrazów piszecie osobno. Jak nie wiecie jak to pisać to piszcie już lepiej łącznie wtedy jak będzie źle to słownik podkreśli.
Mogę redagować wypowiedzi. Poprawiałbym tylko i wyłącznie błędy pisowni, składnia to rzecz charakterystyczna dla każdego z nas i tego poprawiać nie będę.
Dla ludzi , którzy znają j. polski taki głupi błąd powoduje duże trudności w rozumieniu posta i tego co autor miał na myśli. Poza tym to jest najlepsze forum w Polsce więc w jakim języku powinno być pisane ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 15:50 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 22 września 2012, 13:37
Posty: 234
Lepiej najpierw ostrzegać. Gość zbiera punkty jak na naszych drogach i gdy ma już "oczko" to likwidujemy mu konto. :D

A tak poważnie. Co z tego iż ktoś wyleci jak bez problemu zapisze się pod innym nickiem.
Teraz przynajmniej wiadomo kto jest kim. Jak jedna osoba będzie miała wiele nicków to wszystko sie pomiesza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 17:41 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Szam. Nie czuję się obrażony. Chodzi o to żeby wreszcie zacząć rozróżniać pomiędzy krytykowaniem POMYSŁÓW, a i to krytyka może być RÓŻNA, a krytykowaniem OSÓB. Pora nauczyć się pisać.
Erle. Po drugim zapisie widzisz że to ta sam postać. A jak w nowym wcieleniu będzie inna? No to niech będzie... Jak nie będzie niszczyć OSÓB, to czemu nie...
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 18:19 
Offline
maniak elektrowniarz
maniak elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 01:00
Posty: 1114
Max1 mieliśmy już dyskusję na ten temat. Przypomnę ją:

szam1953 napisał(a):
Max1 napisał(a):
... Napisałeś, że chory pomysł skrócenie łopatki, nie wiedząc czemu nad tym się zastanawiam. Łatwo się obraża innych i krytykuje...


Wychodzi na to, że mamy różne pojęcia dot. obrażania. Wg. mnie napisanie, że koncepcja, pomysł, rozwiązanie itp. jest głupie, chore, idiotyczne itp. w niczym nie obraża autora koncepcji, odnosi się wyłącznie do pomysłu. A te nawet genialni ludzie wielokrotnie mieli poronione i idiotyczne. To , że czasami
wychodzili z tymi pomysłami na zewnątrz nie oznacza dla nikogo , że byli idiotami, czasami sami swoje wcześniejsze pomysły uznawali za idiotyczne, wcale nie czując się z tego powodu idiotami. Nie widzę powodu do obrażania się jak ktoś napisze, że mój pomysł jest chory albo głupi. Spróbuję uzasadnić stanowisko i obronić je, albo uznać argumenty opiniodawcy i podziękować za skierowanie sprawy na właściwe tory...


Wyjaśniliśmy sytuację i po sprawie, ale sam widzisz jak łatwo pomylić krytykę pomysłu z obrażaniem autora.

Pozdrawiam Szam

P.s. Swoją drogą, to udało się Tobie uruchomić tę turbinę?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 19:16 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
No łątwo pomylić. Fakt.
A turbina się cyzeluje. Walczyłem jak głupi z papierami na zmianę przyłącza to turbina miała czas. Na razie ślicznei zrobiona. Wirnik wypiaskowany, wyważony dynamicznie :), pomalowany. Wrzucony wraz z wałem do obudowy. W piątek wyszła tuleja na łożysko do mnie kurierem. Zatem do przodu :). ZObaczymy co dalej...
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 9 marca 2013, 23:26 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 stycznia 2005, 01:00
Posty: 412
Lokalizacja: Dom: Poznań MEW: Gryfice
A ja jestem przeciwko banowaniu kogokolwiek. Jestem natomiast za tym by wszystkie posty i tematy w stylu "elektrownia bezspadowa" przenosić z automatu do działu "Nie na temat" bo taka jest prawda to jest dla hobbystow i maniaków a nie dla ludzi którzy chcą zainwestować pieniądze i naganianie ich na ten kurs jest po prostu NIEMORALNE wobec czego powinno wylecieć ze strony głównej forum. Tyle.

_________________
"Światem rządza głupi,gnuśni i występni"-Dante Alighieri

GG: 3708469
Skype: Flooderek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 14:56 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Flooder. DObry pomysł o ile WSZYSTKIE posty i Z AUTOMATU.
I w sumie zdaje się że forum nie tylko dla zarabiaczy. Hobbyści też tu zaglądają. Wiec rysują się trzy grupy.
1. Zawodowe robienie porządnych elektrowni (równoważne z Twoimpojeciem kasa).
2. Hobbyści z zainteresowania (...).
3. Chaos (kłótnie, osobiste wycieczki, itp.).

Święte słowa z odwołąenim do elektrody..
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 16:26 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2004, 01:00
Posty: 661
Lokalizacja: kaszuby
To sobie zobaczcie posty narka na elektrodzie :mrgreen:

_________________
Nigdy nie myśl że ktoś inny jest głupszy od Ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 16:49 
Offline
maniak elektrowniarz
maniak elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 01:00
Posty: 1114
Max1 napisał(a):
Flooder. DObry pomysł o ile WSZYSTKIE posty i Z AUTOMATU.
I w sumie zdaje się że forum nie tylko dla zarabiaczy. Hobbyści też tu zaglądają. Wiec rysują się trzy grupy.
1. Zawodowe robienie porządnych elektrowni (równoważne z Twoimpojeciem kasa).
2. Hobbyści z zainteresowania (...).
3. Chaos (kłótnie, osobiste wycieczki, itp.).

Święte słowa z odwołąenim do elektrody..
Maciek


Zdecydowanie jestem za. Wystarczy wprowadzić dział HOBBY albo MIKRO MEW DLA HOBBYSTÓW. Wszelkiej maści koła wodne, Peltony z łyżeczki do herbaty, "bezspadowe" wytwornice energii elektrycznej z wody itp. wynalazki starożytności, średniowiecza i chwili obecnej znalazłyby swoje miejsce.
Wnoszę również o przeniesienie całej dyskusji dot. kogeneracji do działu INNE ŹRÓDŁA.

Pozdrawiam Szam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 18:21 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
PKi napisał(a):
To sobie zobaczcie posty narka na elektrodzie :mrgreen:


Brawo PKI, zyskasz poklask wielu użytkowników forum. Metoda niedomówień jest do pewnego poziomu bardzo skutaczne. Po takim Twoim wpisie nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Czy celowo nie podałeś jakiegoś konkretnego odsyłacza czy też nie umiesz tego robić a może boisz się jak ocenią Ciebie tutejsi forumowicze gdyby faktycznie zapoznali się z moimi wpisami? A jeszcze do tego ten twój usmieszek :mrgreen: i wszystko wiadomo.

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno Tobie dziękowałem za sposób prowadzenia forum ale to raczej wynikało z tego, że się nie odzywałeś i jakoś to szło ale jak się uaktywniłeś to się wszystko wyjaśniło.

Coincidence mam do Ciebie prośbę. Wypowiedz się na temat ostatniego wpisu floodera w tym temacie. Bo przyznam, że mi się nie podobają takie jego zwroty we wpisie: NIEMORALNE, maniaków, wylecieć do "nie na temat" i pogardliwie wypowiedziane "hobbystów". Widzisz, wielu taki wpis zbyje milczeniem a mi takie gadanie nie podoba się i o tym mówię. Tak samo było z Szamaem. On to jeszcze epitetami obkładał ile wlezie ale to było w czasie gdy Ciebie jeszcze na forum nie było. Kilka lat tak postępował. Obecnie raczej jest już to nie do pomyślenia i w tym mam też swoja satysfakcję i temu służyła ta moja, ganiona przez wszystkich, dyskusja z Szamem. Masz rację, tylko mi przeszkadzało prymitywne jego zachowanie. Nie do końca kwestionuję jego wiedzę, wiele rzczy mówi dobrze ale była do tego dołaczona, niestety jego specyficzna osobowość.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 19:15 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 01:00
Posty: 116
Lokalizacja: Szklarska Poręba, Heidenheim an der Brenz
szam1953 napisał(a):
Wszelkiej maści koła wodne, Peltony z łyżeczki do herbaty, "bezspadowe" wytwornice energii elektrycznej z wody itp. wynalazki starożytności, średniowiecza i chwili obecnej znalazłyby swoje miejsce.


Szamie od moich kochanych Peltonów z dala ;) ;) ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 10 marca 2013, 19:26 
Offline
maniak elektrowniarz
maniak elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 30 maja 2005, 01:00
Posty: 1114
:D Ok. nie ruszam. Napisz coś o nich. Mogę mieć "pod ręką", niedaleko od letniska lokalizację - 4,5-5 m spadu, przepływ 50-100 l/s przez ok 9 m-cy w roku, w pozostałych nawet do 400 l/s. Może taką zabawkę udałoby się niewielkim kosztem zbudować?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: poniedziałek, 11 marca 2013, 08:01 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 22 września 2012, 13:37
Posty: 234
Dyskusja o regulaminie zdecydowanie rozruszała forum i to bodajże na 3 wątkach.

Ale czy chodzi o to żeby forum o MEW zajmowało się kwestiami prawnymi :?:

Jak wpis nie pasuje w tym miejscu to go przenieście.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL