Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 13:22

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: sobota, 27 czerwca 2015, 06:56 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): piątek, 19 czerwca 2015, 09:43
Posty: 3
Jasiu mówi do kolegi:
- Wiesz co? Teraz moja mama codziennie jeździ konno żeby zrzucić trochę kilogramów.
- I co? Pomaga?
- Pewnie. Koń schudł już 10 kilo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: środa, 14 marca 2018, 19:13 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
Przypomniał mi się dowcip nawiązujący do mojego ostatnio dyskutowania z naszym wiatrakowcem nt dyfuzorów dla dużych wiatraków. Niby tematu tak nie kapuję, że jestem wysyłany do szkoły podstawowej ewentualnie na korepetycje.
Przypomnę stanowisko wiatrakowca w kliku kwestiach które przedstawiał tutaj na forum.
- tylko "naćpany" może uważać, że górska przełęcz to dobra lokalizacja dla wiatraka. sprawa dogłębnie tu wyjaśniona.
- MEW SA "wycyckiwała" inwestorów gdy oni sami, z własnej woli poszli na ryzyko inwestycyjne natomiast wiatrakowiec korzysta z publicznych pieniędzy wsparcia i każdy musi się składać, chce czy nie chce aby mu się opłacało - hipokryzja
- nie widzi związku pomiędzy mocą uzyskiwaną przez wiatrak a jego produkcją energii.
- no i sprawa energii wody bez piętrzenia - aktywny uczestnik nagonki. Ale nawet Admina temat w końcu zainteresował i na pewno jest to lepsze energetycznie od fotowoltaiki. Wiatrakowiec podał średnią prędkość płynięcia Wisły jako 1,4 m/s czyli cała Wisła ma atrakcyjność wystarczającą.

I jak napisałem na początku, to ja mam iść po elementarne nauki.

Teraz dowcip.
Przychodzi facet do psychiatry z antenkami na głowie i plasterkami szynki na uszach i mówi: ja w sprawie brat.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL