Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:00

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 13:35 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
www.mew.info.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 13:48 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 16 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 452
Lokalizacja: Dom Wielkopolska, MEW Zachodniopomorskie
Na tym forum będzie wiać nudą tak jak na ekoswiat.pl,
forum wystartowało 13 maja i jak na razie nikt jeszcze nic nie napisał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 21:41 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
Być może, ale nie znam ilości postów po 9 dniach na tym forum?
Faktycznie błąd "tamtych" polega na tym że trzeba czekać wiele godzin na ukazanie się postu. Napisali że trzeba czekać na akceptację treści przez administratora. Przyznaję jest to zdumiewające, to krzyżówka SB z Fidelem Castro? ale przyszłość będzie należeć do forum całościowego OZE a nie wąskiej specjalizacji mew. MEW to mimo wszystko dinozaur, po wykorzystaniu jeszcze paru lokalizacji pozostaną albumy i wspomnienia.
Dzisiejsi pasjonaci upodobnią się do ZBOWiDu, żyć będą wspomnieniami z frontu zawracania rzeki kijem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 maja 2006, 09:55 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 16 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 452
Lokalizacja: Dom Wielkopolska, MEW Zachodniopomorskie
Czyli Albercie prognozujesz również rychły upadek firm produkujących turbiny, no nie od razu, jeszcze wielu właścicieli elektrowni unowocześni swoje maszyny, zainstaluje nowe turbiny i niekoniecznie z Czech, Szwecji czy Chin. A potem co? Przecież jeszcze dziś są elektrownie, które pracują na starych, nawet przedwojennych turbinach.
A Pan Kujawski niedawno wypowiadał się, że tylko 17% potencjału energii wodnej w Polsce jest wykorzystane. Co z całą resztą? Skąd się wzięły lokalizacje, na których są obecne mew?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 23 maja 2006, 10:25 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
Oczywiście że będzie się dalej kręciło w zakresie choćby okołoremontowym, a ze wspomnianym Panem Kujawskim też rozmawiałem, chętnie coś by kupił, To jest gość rozsądny, jak myślisz, dlaczego chce płacić jak jest jeszcze 83% potencjału. Tylko brać? ale branie i potencjał jest tylko teoretyczny.
Przyszłość to wiatr, widać po oddawanej mocy co roku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 31 maja 2006, 22:57 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
życzliwy jestem dla każdego kto reklamuje OZE, ale faktycznie z tym adresem mam poważne problemy, każdy post powoduje blokowanie mi komputera, po tym muszę resetować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2006, 09:35 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 01:00
Posty: 3
Lokalizacja: Kalisz
witam wszystkich
dopiero zaczynam moją porzygodę z MEW
Czytam intensywnie całe forum i bardzo duzo się tutaj dowiedziałem .
otarłem się troszkę o własciciela forum konkurencyjnego MEW.INFO.PL
MAM PYTANIE CZY KTOŚ ZNA TĄ FIRME WSPOŁPRACOWAŁ Z NIĄ .
CHCIAŁEM KUPIĆ LOKALIZACJE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 30 sierpnia 2006, 08:30 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Witam
Miałem okazję pomailować z tym panem. Czy też z tą firmą. Jeżeli mówimy o ENERGOEKO. Jeżeli nie o nich to przepraszam za pomyłkę. Na pewno tą firmę znalazłem na tym forum. Natomiast gorąco polecam firmę ENERGOEKO ;). Zapytałem, odpowiedzieli że mają. Poprosiłem o szczegóły, podając listę pytań. Nie odpowiedzieli. Zapytałem co dalej. Odpowiedź cytuję:

"Posłuchajcie dobry człowieku, ja nie mam czasu odpisywać na Twoje maile, typu "I co dalej? " więc jeśli jesteś zainteresowany tą lokalizacją to pytaj wprost o to czego chcesz się dowiedzieć, numer tel. masz jak chcesz to dzwoń a jak nie przyjdzie edek to przyjdzie fredek.
>
> Żegnam"


Jak widać niefajnie, nieuprzejmie i z buta, biorąc pod uwagę, że to oni sprzedają a ja zastanawiam się nad kupnem. Więcej nie będę z nimi gadał.
Pozdrawiam
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 maja 2008, 18:35 
Offline
jestem tu nowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2008, 01:00
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok
albert napisał(a):
Być może, ale nie znam ilości postów po 9 dniach na tym forum?
Faktycznie błąd "tamtych" polega na tym że trzeba czekać wiele godzin na ukazanie się postu. Napisali że trzeba czekać na akceptację treści przez administratora. Przyznaję jest to zdumiewające, to krzyżówka SB z Fidelem Castro? ale przyszłość będzie należeć do forum całościowego OZE a nie wąskiej specjalizacji mew. MEW to mimo wszystko dinozaur, po wykorzystaniu jeszcze paru lokalizacji pozostaną albumy i wspomnienia.
Dzisiejsi pasjonaci upodobnią się do ZBOWiDu, żyć będą wspomnieniami z frontu zawracania rzeki kijem.


Mew można też rozumieć jako małe elektrownie wiatrowe, poza tym na tym forum jest sporo informacji związanych z innymi źródłami energii. Myślę, że ludzie którzy mają elektrownie wodne mają też sporo wiedzy z zakresu innych odnawialnych źródeł energii jak i z samej energetyki. Skoro używają tego forum do komunikowania się, to nie wróży wcale jego upadku. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL