Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 9 maja 2011, 20:53 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 9 kwietnia 2011, 21:34
Posty: 159
... tak, jest to nieslychanie wazne i duzo latwiejsze niz wiekszosc z nas sobie wyobraza.
Programy, ktore tego ucza sa dostepne na internecie - chocby: http://www.pisaniebezwzrokowe.pl/
Ja - juz bedac dziadkiem - nauczylem sie tego w ciagu trzech tygodni (ok. 30 - 60 minut dziennie)
Teraz pisanie to dla mnie "poezja" zamiast mozolnego i irytujacego wyszukiwania literek na klawiaturze i stukania w nie tyklo i wylacznie palcami wskazujacymi.Bardzo podbudowuje to wiare w siebie i otwiera nas na swiat!!!
Napewno wielu z biernych czytelnikow forum, ma wiele do powiedzenia na poruszane tematy, ale jak pomysli o pisaniu to juz ma dosyc.
Pamietam to sprzed kilku lat. (Teraz pisze i patrze wylacznie na ekran komputera, a nie na klawiature)
Zachecam wszystkich do sprobowania, bo chcemy slyszec wasze glosy, korzystac z waszych doswiadczen, zapoznac sie z wami i odwiedzac sie wzajemnie.
Prawda jest, ze duzo latwiejsza jest wersja anglojezyczna, gdzie nie ma wielu liter wylacznie polskich, jednakze (na szczescie) przyjelo sie pisanie z ich pomijaniem, czego przykladem jest to moje pisanie (wiedomosc te napisalem w ciagu 6 minut).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL