Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 11:27

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2008, 05:37 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
A ty o tym rowerze na Amazonce to ile razy czytałeś? W czasie całej naszej dyskusji byłeś cyniczny, arogancki i jeszcze obrzucałeś mnie epitetami.

Do śledzących dyskusję: Aż strach pomyśleć aby spotkać kogoś o takiej osobowości na swojej drodze życiowej lub jeszcze gorzej być zależnym od takiej osoby. Dyskusja w necie - pal licho.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 18:54 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
Odszukałem specjalnie dla Coincidente.
To jest post podsumowujący dyskusję ale poczytaj w tym temacie jeszcze kilka postów wcześniej to zrozumiesz moją postawe do szam i poznasz stosunek szama do innych osób. Mam nadzieję, że w końcu na stare lata się zmieni.
Ze dwa posty do tyłu jest kolejne zestawieni kwietków z jego wiedzy a jeszcze dalej geneza tego.

narek napisał(a):
A ty o tym rowerze na Amazonce to ile razy czytałeś? W czasie całej naszej dyskusji byłeś cyniczny, arogancki i jeszcze obrzucałeś mnie epitetami.

Do śledzących dyskusję: Aż strach pomyśleć aby spotkać kogoś o takiej osobowości na swojej drodze życiowej lub jeszcze gorzej być zależnym od takiej osoby. Dyskusja w necie - pal licho.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 27 lipca 2011, 22:28 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 16 grudnia 2010, 23:38
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa
Narek

Nie ośmieszaj się

Czytałem to przed świętami Bożego Narodzenia.

Napisze tylko tyle. Mój syn ma 11 lat i mówi że jak mi dobrze pójdzie to może wybuduje elektrownie na Amazonce ;)

Pozdrawiam



Wojtek :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: czwartek, 28 lipca 2011, 19:33 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
A wiesz skąd się wzięła ta Amazonka? Z bzdury bez przerwy powtarzanej przez szama. Z tego samego poziomu umysłowego powstał też sławny rower wodny wymyślony przez usera który znikną trzy lata temu nic rzeczowego nie wnosząc na forum. Ot takie duże dziecko neo.
Twój syn ma 11 lat to jeszcze widzi w Tobie Tate który potrafi wszystko. Z czasem spojrzy realnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: czwartek, 28 lipca 2011, 20:19 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 16 września 2007, 01:00
Posty: 82
oooo witam p. Narka po poltora rocznej przerwie w pisaniu postow. Ja rowniez mialem dosc dlugą przerwe i nie odwiedzałem tego forum, duzo mam do poczytania, ale widze ze atmosfera całkiem rodzinna jak w niedziele przy stole w czasie obiadu tuz po mszy.



temat "wodaków" wraca???


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL