Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest wtorek, 19 marca 2024, 12:18

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 23 grudnia 2016, 01:58 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 30 listopada 2005, 01:00
Posty: 186
Potrzebuje porady doswiadczonego w sprawach formalno urzedowych elektrowniarza...widze ze forum spi wiec zdecydowalem sie na ten desperacki krok ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2016, 00:20 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 30 listopada 2005, 01:00
Posty: 186
Zaiste forum zmarło :( Zdrowych i wesołych wszystkim co tu jeszcze ukradkiem zagladaja.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: sobota, 24 grudnia 2016, 21:36 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
Forum zamarło, tak twierdzisz? W 2,5 miesiąca 2 tys pojedynczych wejść a w 10 dni 71 wejść. Forum buzuje tylko ludzie nie piszą bo albo nie wiedzą co pisać albo wiedz i nie chcą albo się boją niemądrych docinków od realizujących się inaczej. Nawet ten jeden co niemal wszystkich ganił i "gonił" po wielkiej ilości gaf i prezentacji natłoku niekompetencji też w końcu zamilkł od ponad dwóch miesięcy.

Ty Zawszy ostatnio też nie za bardzo się udzielałeś a teraz wytykasz, że inni nie piszą. Przez ostatnie 5 lat pisałeś jeden post tak średnio licząc co pół roku i traktowały one raczej o Twoich własnych sprawach a nie o sprawach ogólnych lub sprawach innych.

A swoją drogą gdybyś chociaż w dwóch słowach napisał coś bardziej szczegółowego o zakresie potrzebnej porady to łatwiej było by się zdecydować i zdeklarować do pomocy. Określenie "sprawy formalno urzędowe" jest zbyt ogólne. Nawet nie wiadomo czy chodzi o RZGW, KPA czy energtykę. W kontaktach z urzędnikami czuję się dość mocno i już mi na forum dziękowano za analogiczne działania.

Jeszcze dopisuję.
Znalazłem w innym temacie w którym chce też coś napisać wymianę zdań pomiędzy Zawszy a Szamem. Ten przykład jak ulał pasuje do tego co napisałem powyżej.

Zawszy do Szama
Nie krytykuję twoich wypowiedzi tylko ich arogancki i chamski styl. Jak ci się moja krytyka nie podoba to albo zmień ten styl albo się przyzwyczaj do krytyki. Nie lubię siedzieć cicho czytając takich jak Ty, bo nie toleruję chamstwa. Przypominam Ci też że kilkakrotnie mnie zaatakowałeś w powyżej opisany sposob chociaż nigdy ci na odcisk nie nadepnąłęm. Więc teraz przyzwyczaj się że ktoś co jakiś czas napisze Ci kim jesteś. Tyle.


I widzicie, dlatego ludzie boją się pisać i nie każdy ma odwagę w takim stylu odpisać Szamowi jak Zawszy. Brawo.
Dlatego m.in jest mało dyskusji bo bardzo nieliczni odważyli się przeciwstawić nieetycznym zachowaniom. Nawet Admin nie reagował i teraz forum mu niemal padło. W tamtym temacie Zawszy napisał też zdanie, że boi się pisać ze względu na docinki. Było to w 2011 i faktycznie zaczął znacznie mniej pisać. Inni siedzieli cicho i to pomagało jednemu się panoszyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 25 grudnia 2016, 20:06 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 30 listopada 2005, 01:00
Posty: 186
No i chyba kolejne 5 latek absencji sie kroi.
Edit: Napisalem co napisalem i co? W niczym to nie pomoglo nikomu. Nie obrazam sie na nikogo na wieki itp. A nie czuje sie merytorycznie przygotowany do uczestnictwa w waszej z Szamem dyskusji, co nie oznacza ze nie mam swojego zdania na temat jej przebiegu...
Chodzi mi o sprawy Pozwolenia.
Poza tym po wpadce z niejakim panem Z. oferujacym swego czasu archimedesy, troche mialem dosc tego interesu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: poniedziałek, 26 grudnia 2016, 21:36 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 677
Lokalizacja: Częstochowa
Zaprezentowałeś postawę charakterystyczną dla dużej części naszego społeczeństwa i naszej na forum społeczności. Domyślam się, że na wybory też nie chodzisz bo "w niczym to nie pomaga nikomu". Czy głosujesz czy nie głosujesz nic to nie zmieni. Dobrze, że wszyscy tak nie myślą.
Każdy pojedynczy głos pomagał by w poprawie poziomu forum ale szkoda że było ich tak mało. Większość chociaż wiedziała jak powinno wyglądać współistnienie na forum wolała siedzieć cicho.

zawszy napisał(a):
Edit: Napisalem co napisalem i co? W niczym to nie pomoglo nikomu.


Ja natomiast na wybory chodzę i na chamstwo też reaguję i nie udaję, że deszcz pada. Usprawiedliwieniem dla Ciebie niech będzie to, że jak piszesz merytorycznie nie czujesz się przygotowany. Ja natomiast czuje się mocny merytorycznie i sporą ilość razy dałem pstryczka w nos rzeczonemu uczestnikowi forum. Niestety wobec sporej ilości osób odwiedzających forum zdecydowana większość siedzi cicho bo tak im wygodniej. Dziwiła mnie natomiast postawa Admina który też siedział cicho wobec chamstwa na forum a nawet próbował jakichś insynuacji wobec mnie radząc z przekąsem innym aby poczytali moje posty na elektrodzie. Admin prowadzi firmę elektrownianą i czyżby też nie umiał ocenić pod katem merytorycznym i etycznym przejawów niekompetencji i chamstwa? No to efekt jest, forum niemal nie ma lub całkiem było by śladowe (agencja sprzedaży elementów MEW) gdybym ja nie pisał. Jeszcze trochę a forum chyba będzie miało cechy mojego bloga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 28 grudnia 2016, 08:01 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 30 listopada 2005, 01:00
Posty: 186
Chodze na wybory zawsze.
edit: zawszy :D
To co? nikt sie nie zna?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2016, 17:52 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Hej wrzuc tel na.priv. rozbilem aparat i stracilem Twoj numer.. pozdrawiam. Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 30 grudnia 2016, 15:12 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): środa, 30 listopada 2005, 01:00
Posty: 186
odpisalem na priv. Ale co to? Znam to FORUM od 10 lat. Zawsze ludzei tu sobie pomagali itp. A teraz widze niedobitki, po jakiej k..wa bitwie??
Co? nie ma tematow? wszyscy wszystko wiedza?
To jak czyta to ktos co wszystko wie to niech mo napisze to chetnie skorzystam (za oplata - ...jest ten swiat) z porady.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: czwartek, 12 stycznia 2017, 15:07 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 18 listopada 2004, 01:00
Posty: 102
Lokalizacja: Zielona Góra
"zawszy" - to w końcu napisz w czym ci podpowiedzieć , przeorałem już administracje dla 5 elektrowni może bym coś poradził , a może też i inni jak by wiedzieli w czym Ci pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL