Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest niedziela, 28 kwietnia 2024, 04:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nareszcie...
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 12:27 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 17 marca 2005, 01:00
Posty: 27
Witam Wszystkich!!!

Swego czasu zaistniałem na forum w postaci kilku postów. Jednakże z uwagi na fakt, iż moja przygoda z MEW polegała tylko i wyłączni w sferze własnych marzeń i dywagacji to i moja aktywność ograniczała się tylko do przeglądania tego co mają do powiedzenia starzy wyjadacze. Mam nadzieję jednak że to się zmieni za sprawą pewnej lokalizacji którą znalazłem. Sama lokalizacja jest myślę godna uwagi – powinno się z tego wydusić 40 – 50 kw., a że do tego jest usytuowana na niewielki zbiorniku to powinno to jeszcze poprawić ogólną charakterystykę. Jednak do sedna, chciałem zapytać szczególnie osoby mające za sobą bój o dzierżawę lub inny tytuł prawny do danej lokalizacji o to jak do zawarcia stosownej umowy doprowadzili oraz ile czasu i zabiegów musieli przejść, aby ją sfinalizować.

Slawu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 13:59 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 16 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 452
Lokalizacja: Dom Wielkopolska, MEW Zachodniopomorskie
Zapytaj w RZGW, taki jeden z tego forum też znalazł, pytał w RZGW, prosił o dzierżawę, jakąkolwiek odpowiedź i nic........ a rok już minął.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 15:03 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 17 marca 2005, 01:00
Posty: 27
Z tego co wiem to administratorem piętrzenia jest WZMiUW i właśnie między innymi chodzi mi o opis perturbacji na jakie mogę się natknąć przy rozmowie z nimi. Zastanawiam się też jak całą sprawę rozegrać – rozmawiać, składać formalny wniosek, a jeśli odmówią to jak ich nakłonić na to aby się zgodzili.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 18:42 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): niedziela, 4 czerwca 2006, 01:00
Posty: 17
proponuję zaproponować minimum dobre nowe auto kierownikowi masz szanse ze dostaniesz jeśli oczywiście jest wolne i zdobędziesz zaufanie .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 06:31 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 24 lutego 2005, 01:00
Posty: 405
To prawda nadal nie dostałem odpowiedzi z RZGW, a z WZMiUW gada sie jeszcze trudniej, a na dzień dzisiejszy wszystkie miejscówki idą na przetarg. Rozporządzenie ministerstwa. Przygotowanie przetargu min rok i nigdy nie wiadomo czy na przetargu nie stawi się jakiś podbijasz stawek który zaproponuje 12% tylko po to żeby potem odstąpić lokalizację za 150 tyś.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL