Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest niedziela, 28 kwietnia 2024, 19:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: akwiatkowski
PostNapisane: środa, 8 marca 2006, 19:11 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:00
Posty: 169
Tak jak w sporze merytorycznym tak i w ocenie czym może zająć się sąd jest Pan w błędzie. Sądu nie interesuje kto ma rację merytoryczną, bo poglądy ludzi nie mogą być sądzone, żadne naukowe ekspertyzy nie będą przedmiotem badań, co ten adwokat Panu nagadał? polubowność też nie ma znaczenia. Ja nie używałem określeń typu baran, debil, a też mam nerwy, istotne dla sądu byłyby dowody zabezpieczone w komputerze, myśli Pan że policja nie położy na nim łapy? nie daj Bóg jak pisane w godzinach i miejscu pracy. Dysk twardy, pamięć i pirackie oprogramowanie, za takie po sąsiedzku gość zapłacił 120 000,00zł to są sprawy istotne, a jeżeli komputer należy do miejszości seksualnej,też się coś znajdzie...
Wszystkim zalecam zakończenie tego tematu, nie prowokujmy się nawzajem.
PAX VOBISCUM


Ostatnio edytowano środa, 8 marca 2006, 19:17 przez albert, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 marca 2006, 19:12 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
[quote:38fe76757f="akwiatkowski"]NO WIEC PANOWIE JESTEM PO SPOTKANIU Z PRAWNIKIEM I
ZEBY WYROK BYL "LASKAWSZY" W POZNIEJSZYM POSTEPOWANIU
W TYM MIEJSCU 'AWANSEM' PRZEPRASZAM WSZYSKICH MEWIARZY KTORYCH OBRAZILEM UZYWAJąC WULGARNYCH SLOW, NIEZALEZNIE OD TEGO ZE ZOSTALEM DO TEGO SPROWOKOWANY PRZEZ WAS PONIEWAZ ZOSTALEM OBRZUCONY PODOBNYMI EPITETAMI. NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE ARGUMENTY KTORE PRZEDSTAWIALEM SA PODPARTE PUBLIKACJAMI FACHOWCOW ( M.IN. DOC. WINIOWOLSKI Z INSTYTUTU RYBACTWA).
JEDNOCZESNIE W KAZDEJ CHWILI TERAZ LUB PODCZAS PROCESU ZLOZE DOKLADNIE TAKI SAM WNIOSEK O ZNIESLAWIENIE MOJEJ OSOBY.[/quote:38fe76757f]
[size=18:38fe76757f][b:38fe76757f]Brawo Albert!!![/b:38fe76757f][/size:38fe76757f]
Sprawiłeś ,że P Kwiatkowski przemówił ludzkim głosem...Chciałoby się powiedzieć - NARESZCIE!!!! I powinieneś ujawnić z kim mieliśmy wątpliwy zaszczyt...
Przy najbliższej okazji koniak stawiam ja...

Panie dziennikarzu Kwiatkowski...tak przy okazji - słowo -cytuję- >[b:38fe76757f]ktury[/b:38fe76757f]< pisze się przez [b:38fe76757f]"ó"[/b:38fe76757f].Znów nie wyszło... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 marca 2006, 20:27 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): sobota, 4 marca 2006, 01:00
Posty: 7
Dobra jedna odpowiedz do wszystkich. Kurz opadł. Neo to mój kumpel.
Co do zawartosci komputera nie ma obaw, ma juz siwe wlosy wiec nie bawię sie w pirackie oprogramowania a i zawartość jest zgodna z orientacja - czyli tak jak Pan Bóg przykazał...
Mr Albert nie obrażał, troche Bogasowi sie wyrwało,ale pomimo że ma "podstawówkę"... i jest porywczy ( jak ja) pewno z niego porzadny gość.Specjalnie nie ruszyły mnie jego betonowe obrażenia..Odpaliłem to samo i było po równo.No może z tymi pestycydami troche przesadził bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś mógłbybto zrobić 'matce" rzece.. ktora karmi..
Nawet w tym samym czasie ogladaliśmy program o budowaniu elektrowni w Gruzji...
Ach błedy ortograficzne? tak- chyba sie zaraziłem pisownia mojej córki.
A co do Mew. Gdybym miał czas - spoko jakas mała bym zrobił, ale to tylko problem i spora kasa. No wiec bez IP się obyło. Wiadomo kto kim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 marca 2006, 22:19 
Offline
jestem tu nowy

Dołączył(a): sobota, 4 marca 2006, 01:00
Posty: 7
Kupiłem dzis mape "Energia odnawialna" z oznaczonymi m.in.MEW ( stan na 2002).
Mój Boze ile tego jest! Jak pomysle jak ta woda sie tam grzeje w tych zbiornikach, ryby się mielą na turbinach ( o tym jeszcze nie było-nie wszystkie maja specjalne kratki żeby ryb nie wciągło..i poszatkowało),
ile tych niedroznych przepływów...etc. .....(!).lol
A teraz poważka-jaki jest udział Elektrowni PZW? czy sie orientujecie?
Na Welu w m. Trzcin jest od całkiem spora od niedawna. I chyba to PZW. Rozpierdzieliła rzekę przed nia na full, cofka zamuliła conajmiej 2km . Pstragi wymiotło-pustynia.!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 11 marca 2006, 00:00 
Offline
Site Admin
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2004, 01:00
Posty: 661
Lokalizacja: kaszuby
Zamykam.
nawiasem, neo i akwiatkowski z tego samego komputera szło.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL