Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 21:04

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 23:40 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 259
Lokalizacja: dom: O-ca, MEW: brak :(
Popieram!!!
Zamiast dawać w łapkę, lepiej dać jałmużnę, albo w kościele ( nieważne którego wyznania...)
Nigdy jeszcze nie dałem, a w swoim bądź co bądź krótkim życiu parę niemożliwych spraw musiałem załatwić. Zawsze dało się bez koperty.
Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 marca 2005, 21:42 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
dać można ale mądremu i nie załuje jak weżnie tylko się ciesze ze udało się załatwić i takiego urzednika lubię każdy robi dla pieniędzya prawo w polsce takie jest ale jak trafię na trypla główpa itd.
to tylko do rezerwatu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 kwietnia 2005, 00:33 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 259
Lokalizacja: dom: O-ca, MEW: brak :(
Byłem sobie jakiś czas temu "we Gminie", popytałem o parę rzeczy.
Zainteresowanie [size=7:88b4c67d59]u[/size:88b4c67d59]rzędasa z początku marne, sposób udzielania odpowiedzi skąpy, a nawet i marny, powiedziałbym. Gołściu jest od środowiska, więc mimochodem zapytałem, że skoro oddają 30 % za oczyszczalnie ścieków ( mamy w naszym mieście duuuuża firmę, która się tym para - czytaj: lobbing ), to czy pomagają też przy innych eko - inwestycjach?
rzuciłem kilka przykładów: solary, kotłownie eko, wiatraki ( w podobnej kolejności )... Dopiero przy deikatnej wzmiance o MEW-ce oczka kaprawe zaświecili mu się i otrząsnął się z letargu. Sprytnie porzuciłem temat rozmowy i zajęlimy się pompami ciepła, ale reakcja jego utwierdziła mnie w dalszych planach dot. MEW.
Nic tak nie przekonuje, jak chciwość [size=7:88b4c67d59]u[/size:88b4c67d59]rzędnicza :!: :!: :!: WIWAT :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL