Małe Elektrownie Wodne - Forum społeczności

Małe Elektrownie Wodne w polsce, forum, serwis, automatyka, sterowanie, projekty, turbiny, turbina, kaplan, franciss, montaż, konsultacja, portal
Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 18:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: kosmici
PostNapisane: środa, 9 marca 2005, 19:17 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
Załatwiam dokumentacje na budowe mew już drugi rok idzie i mówią że minimum roczek został na dopełnienie formalności zakończonych pozwoleniem na budowe .
Budowa zajmie mi do 6 miesięcy i będzie gotowe .
A jak długo u kolegów trwało załatwienie od podstaw dokumetów biurokracji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 marca 2005, 19:43 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 stycznia 2005, 01:00
Posty: 412
Lokalizacja: Dom: Poznań MEW: Gryfice
Tak jest wszedzie i ze wszystkim w tym kraju...niestety...pozdrawiam i cierpliwosci zycze...

_________________
"Światem rządza głupi,gnuśni i występni"-Dante Alighieri

GG: 3708469
Skype: Flooderek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 marca 2005, 20:07 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
a może lepiej zostawić to dziadostwo kretynów i jechac do normalnego kraju i tam budować kraj .moze są madre kraje na tej ziemi .
dziś naprzykład przyjechały urzędasy na kontrole do mnie i tak się dopierdalaja kary dawają za co ze kraj buduje .
Tak czasem mysle czy ja głupi jestem i inni ze tu coś robią i podatki płacimy zeby dziady co żryć miały .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 00:40 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 stycznia 2005, 01:00
Posty: 412
Lokalizacja: Dom: Poznań MEW: Gryfice
Powiem Ci szczerze...ze mimo iz jestem mlodym czlowiekiem...mimo tego ze ta ojczyzna na nas pluje...i plugawi....Kocham ja...to strasznie trudne...gdy patrzy sie jak nas wkolo okradaja....jak bogaca sie naszym kosztem Doktory K., Prezydenci A.K. premierzy J.M. i tym podobne zjawiska....ale jakie z tego wnioski??

Mnie hitoria wyraznie wskazuje na to...ze Polacy nie potrafia zyc w wolnosci...gnebiac sie wzajemnie...i zdradzajac.......

Potop Szwedzki, Rozbiory, Komuna.....to wszystko...pokazuje jak bardzo Ci "obywatele" rzadzacy...maja nas gleboko w dupie.....a najbardziej obrzydliwe jest to....ze ten narod...jest taki glupi...i znowu wybiera te same ryje...znowu glosuje na zlodziei....zamiast zbojkotowac wybory...i pokazac temu scierwu...ze ma dosc..........ehh...sie rozpisalem...i podskoczyla mi adrenalina....pozdrawiam serdecznie....

_________________
"Światem rządza głupi,gnuśni i występni"-Dante Alighieri

GG: 3708469
Skype: Flooderek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 09:13 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 24 lutego 2005, 01:00
Posty: 405
Ja się właśnie dowiedziałem od jeden urzędaski że ona też płaci podatki i w nagrodę że się spytałem czemu tak wolno załatwia moją sprawę przesunęła mi termin na najbardziej odległy z możliwych :( Chyba przestanę podskakiwać i zacznę się przymilać, władza tak naprawdę należy do urzędasów, a ich gówno obchodzi za co wypłaca się ich pensje, rząd się zawsze wyżywi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 09:15 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 01:00
Posty: 514
Flooder - " światem rządzą głupi ,gnuśni ,źli " więc Polska to chyba nie wyjątek. Nawet jak zbojktuje większość wybory to paru kolesi i tak się między sobą wybiorą . Taka jest demokracja . Chyba lepiej rozejrzeć się za mądrymi ,dobrymi,... itp


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 09:31 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
może kiedyś będzie rewolucja i wyrżną te śmiecie społeczeństwa kiedyś tak było na swiecie
ale chyba nie bo wszelka forma organizacyjna została przejęta przez wywiad i zostało nam być gnębionym do śmierci ???????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 09:55 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 28 listopada 2004, 01:00
Posty: 309
Lokalizacja: Dom-Gliwice, MEW w budowie też
Mnie też k... ponosi. Burdel totalny, cokolwiek człowiek chce załatwić to od razu się dowalają. Wczoraj właśnie odmówiłem kupna baaardzo fajnego miejsca na MEW bo baba w starostwie uparła się, że nie da pozwolenia wodnoprawnego. Wcześniej (przy człowieku który chce to sprzedać) też upierali się, że nie dadzą warunków, itd. Przeforsował ich walcząc o każdy papier. Ale to nie to do cholery! Zamiast ułatwiać, utrudniają. A mnie nie stać na marnowanie zdrowia na kolejne starostwo! Przy 30-tce już tabletki na serducho łykałem po paru "pracownikach biurowych". I nie będę życia skracał na babę, która zamiast ułatwiać to utrudnia!A miejsce piękne było...
Pozdrawiam
Maciek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 10:18 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
szkoda ze to nie ameryka i ludzi takich niema a jak są to podpucha czasem lepiej było by zapłacic i pozbyc się dziada następny byłby może madrzejszy a jak nie to tez do śmietnika bo to nie ludzie, zwierzeta mądzejsze są a rzekomo rozumu nie maja a o swoje podwórko dbaja .


Ostatnio edytowano czwartek, 10 marca 2005, 10:32 przez Mielczarek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 10:21 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 18 listopada 2004, 01:00
Posty: 102
Lokalizacja: Zielona Góra
inny kraj ????
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a ja niechce być obywatelem drugiej kategorii , i żeby na mnie mówili "polaczek" tak jak na wielu moich kumpli .
Mielczarek- jeżeli łudzisz się że będzie kiedyś lepiej to "sorki' ale jesteś frajer , nikt nie będzie sięcieszył z twoich pomysłów i osiągnięć , bo dlaczego masz mieć lepiej z uczciwej pracy .
Ja pierwzszy dokument w sprawie MEW mam z datą 2002 i to nie z mojej opieszałości do dzisiaj załatwiam , tylko z urzędasów . Mam nadzieje że na początku kwietnia dostanę pozwolenie na budowe- uff oby tak sięstało
Więc twoje dwa lata to jeszcze nie problem - tak mi się wydaje .
A tak na marginesie gratuluję optymizmu o czasie budowy MEW w 6 miesięcy , chciałbym tak!!!!!!

Widzę że forum powinno mieć jeszcze inny dział - "Porady psychologa dla chorych na MEW "
Pewnie nie raz bym z tego k o r z y s t a ł .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 11:03 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
Ale mam genialny pomys zamiast płacić kase na towarzystwo rozwoju mew co nic nie robi proponuję zbierać na zakład utylizacij odpadów będzie dobry pozytek popierwszy docelowo zrobic w Warszawie i tak w wiare rozwoju po większych skupiskach biurokracij .
Jak by tak się udało to zamiast dudować mew wszystką kase bym wydał dla ratowania kraju .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 11:14 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 stycznia 2005, 01:00
Posty: 412
Lokalizacja: Dom: Poznań MEW: Gryfice
[quote:54f7a1e7e3="piomika"]Flooder - " światem rządzą głupi ,gnuśni ,źli " więc Polska to chyba nie wyjątek. Nawet jak zbojktuje większość wybory to paru kolesi i tak się między sobą wybiorą . Taka jest demokracja . Chyba lepiej rozejrzeć się za mądrymi ,dobrymi,... itp[/quote:54f7a1e7e3]

Wiesz...tak wlasnie sie zastanawiam...czy to rzeczywiscie demokracja czy jej piekne pozory...bo w demokracji wladza nalezy do ludu....natomiast w Polsce...lud jest nekany przez wladze....to raczej zalozenia systemow oligarchicznych...w ktorych strozami prawa sa wojownicy (Zmierczak,Olszewski - "Historia doktryn politycznych i prawnych")

Co zas sie tyczy opieszalosci urzedniczej...wedlug mnie..takich ludzi powinno sie publicznie wieszac...bo popelniaja zbrodnie przeciwko narodowi polskiemu.....przeciez my nie chcemy budowac Rosji..ani Niemiec...chcemy inwestowac TU...tu placic podatki, tu zatrudniac ludzi...dlatego....urzednikow tej kategorii powinno sie wieszac conajmniej... :P Sredniowieczne metody karania byly wyjatkowo skuteczne :)

A najbardziej obrzydliwe jest to...ze wpadnie do urzedu byle jaki obcokrajowiec polozy 10 centow....a oni sie slinia....i papiery zalatwiaja w te nasze 6 MIESIECY.....a nawet krocej...i wtym czasie...kiedy w Polsce....buduje sie 10 przedsiebiorstw z kapitalem zagranicznym..powstaja 3 polskie BEZ ULG PODATKOWYCH, nie wspominajac juz gdyby ktos chcial wziac kredyt..........no ale coz......

Ja tez nie chcialbym byc obywatelem drugiej kategorii......przeciez nie po to nasi przodkowie przelewali za te ziemie krew...........

_________________
"Światem rządza głupi,gnuśni i występni"-Dante Alighieri

GG: 3708469
Skype: Flooderek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 14:01 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): niedziela, 25 kwietnia 2004, 01:00
Posty: 240
Lokalizacja: Wrocław
Odp głównie do Max-a choć nie tylko.
Jeżeli miejsce jest dobre to NIE ODPUSZCZAJ !!!
Na ciężkie przypadi urzędniczej ignorancji, głupoty, niewiedzy,złośliwości etc etc pomocne może być Biuro Inwestycji OZE / [email protected] /
tel/fax 067 212 05 06 ; 507 299215.
Popatrzcie na stary post pt " bardzo dobra firma do zwalcznia urzędasów" dziale Prawo i Administracja

Sukcesów

Cze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 21:22 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 19 września 2004, 01:00
Posty: 442
Lokalizacja: Dolnosląskie
też mam dosyc tych piprzonych urzędasów a co do odpowiedzi Willego to tak czasami myslę że wolałbym chyba w obcym kraju byc "obcym" i wtedy wiem że jestem obcy nie wiele mi sie należy i juz, to byłby mój świadomy wybór a tak jak patrze jak jesteśmy my obywatele traktowani przez własny kraj to szlak mnie trafia. Jestem za tym aby urzędasów zamykać w rezerwatach i raz w tygodniu robic odstrzał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 marca 2005, 22:30 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 15 października 2004, 01:00
Posty: 59
tak trzymac jak będe w stresie po kontroli lub w trakcie załatwiania sprawy to na odprężenie moge jeździć od razu mi się polepszy i dłużej pożyje strzelać nie męczyło by sumienie ale z batem gonić i psami tak to by było dobre tak kilku złapać jak by się rozniosło odrazu by zmądrżeli nawet teren moge dać ogrodzony jak ktoś takiego złapie to przywozić .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 marca 2005, 00:52 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 20 stycznia 2005, 01:00
Posty: 285
Lokalizacja: Piła MEW Gryfice rz.Rega
Witam wszystkich..
Tak mi się wydaje, że ogólnie jesteśmy narodem źle nastawionym do samych siebie.
Jedni drugim wrogiem są, a urzędnicy też widzą interes, którego przez własną głupotę sami nie umieją zrobić.
Podstawowym problemem jest to, że urzędnik nie odpowiada za swoje występki tylko cały urząd! Następną rzeczą jest to, iż wielu z nich niema zielonego pojęcia o tym, czym się zajmują ( nauczyciele poloniści na stanowisku Np. kierownika wydziału ochrony śr.) Przecież to jest śmiech …<Lol> to tak jak by weterynarza posłać do operowania ludzi, coś tam może wie, ale… no właśnie ale my za to cierpimy, żeby było śmiesznie to jeszcze za własne pieniądze czytaj podatki.!!
Powiem szczerze, że spotkałem już na swojej drodze takich kretynów, że Jaś Fasola to pryszcz.. Mówię tu o urzędnikach wszelkiej maści.
Płętując dopóki będą obsadzać ludzi w urzędach Wujkowie starości to dobrze nie będzie..
PS… Moje skryte Marzenie nie nosić w sercu tak ogromnej nienawiści do urzędników Państwowych, bo kiedy widzę delikwenta to mi adrenalina podskakuje…i od razu waliłbym w łeb..
Pozdrawiam..

_________________
skype praktykant897
WP hydroenergia1

Nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: urzędniki
PostNapisane: piątek, 11 marca 2005, 23:26 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 26 sierpnia 2004, 01:00
Posty: 259
Lokalizacja: dom: O-ca, MEW: brak :(
Witam!!!!!
Mój bliski kolega, a przy okazji poniekąd urzędas, bo leśnik twierdzi, że trzeba na nich sk... robić odstrzał planowy. A tak poważnie, to "jebać, karać nie wyróżniać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Zgadzam się z wieszaniem, ale za nogi. Niech czują że zdychają.
Tyle.
Ł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 09:27 
Offline
zaawansowany elektrowniarz
zaawansowany elektrowniarz

Dołączył(a): czwartek, 18 listopada 2004, 01:00
Posty: 102
Lokalizacja: Zielona Góra
NO W KOŃCU --powstała ściana płaczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a może lepiej znaleść wyjście ewakuacyjne z tymi urzędasami .
może lepiej przyjąć zasadę że "pokorne ciele dwie matki śśie"
a może ktoś ma lepszy pomysł ?? zamiast budować rezerwaty


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 22:24 
Offline
starszy elektrowniarz
starszy elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 20 stycznia 2005, 01:00
Posty: 285
Lokalizacja: Piła MEW Gryfice rz.Rega
Witam…
Hmmm.. Pokorne ciele..Powiadasz.. Nie zgadzam się!! Z tą zgnilizną trzeba walczyć a nie kłaniać się głupkowi w pas czy dawać łapówy.. O nie!!! Ja się do tego na pewno nie przyczynie…
Pozdrawiam

_________________
skype praktykant897
WP hydroenergia1

Nie dyskutuj z nikim, kto ma nad Tobą pół litra przewagi :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 marca 2005, 22:29 
Offline
młody elektrowniarz
młody elektrowniarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 7 lutego 2004, 01:00
Posty: 27
Lokalizacja: z pod Łodzi
Nooooo, to chociaż jeden z jajami :D !!!!!
Pozdrawim Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL